Sponsors

Klik op het embleem met sponsors voor meer info!

veteranen eendracht termien

Advertenties

Kalender 2018 – 2019

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

01.09.2018

08.09.2018

15.00

ET – Patro Eisden

5 – 3

Ç

15.09.2018

15.00

Drossaerd – ET

22.09.2018

29.09.2018

15.00

Patro Eisden – ET

06.10.2018

15.00

Tuinwijk Zonhoven – ET

13.10.2018

15.00

ET – Lindelhoeven VV

20.10.2018

15.00

SHV’75 – ET

27.10.2018

15.00

ET – Zutendaal VV

03.11.2018

15.00

LSK Lanaken – ET

10.11.2018

15.00

ET – KBC

17.11.2018

15.00

Café Boxberg – ET

24.11.2018

15.00

ET – BJ Maasmechelen

01.12.2018

15.00

ET– Megawatt FC

08.12.2018

15.00

ET– Schuttersboys Zonhoven

15.12.2018

15.00

KWB Bolderberg – ET

22.12.2018

Kerstmis

29.12.2018

Nieuwjaar

05.01.2019

12.01.2019

15.00

Dennengaerde – ET

19.01.2019

26.01.2019

15.00

BJ Maasmechelen – ET

02.02.2019

09.02.2019

15.00

ET – LSK Lanaken

16.02.2019

15.00

ET – Nieuwe Kempen

23.02.2019

15.00

Zutendaal VV – ET

02.03.2019

Carnaval

09.03.2019

15.00

ET – Drossaerd

16.03.2019

15.00

ET – Café Boxberg

23.03.2019

15.00

Schuttersboys Zonhoven – ET

30.03.2019

15.00

ET – SHV’75

06.04.2019

15.00

Lindelhoeven – ET

13.04.2019

15.00

ET – Welborg

20.04.2019

15.00

Megawatt FC – ET

27.04.2019

15.00

ET – KWB Bolderberg

04.05.2019

11.05.2019

Uitstap

18.05.2019

Barbecue

 

Ploegen die interesse hebben om tegen ons te spelen kunnen altijd contact opnemen via email: geertvanholst@hotmail.com

Kalender 2017 – 2018

Datum

Uur

Wedstrijd

Uitslag

 

02.09.2017

15.00

ET – Heidebloem Laer

4 – 4

Æ

09.09.2017

       

16.09.2017

15.00

Schuttersboys zonhoven – ET

3 – 3

Æ

23.09.2017

15.00

ET– KBC

0 – 3

È

30.09.2017

15.00

ET– Welborg

6 – 8

È

07.10.2017

15.00

Café Boxberg – ET

4 – 2

È

14.10.2017

15.00

Nieuwe Kempen – ET

1 – 5

Ç

21.10.2017

15.00

ET – Megawatt FC

5 – 1

Ç

28.10.2017

15.00

ET – Zutendaal VV

0 – 4

È

04.11.2017

15.00

LSK Lanaken – ET

5 – 5

Æ

11.11.2017

15.00

ET – Dennengaerde

5 – 2

Ç

18.11.2017

15.00

FC De Klok – ET

0 – 2

Ç

25.11.2017

15.00

ET – Lindelhoeven VV

1 – 2

È

02.12.2017

15.00

ET– KWB Bolderberg

4 – 7

È

09.12.2017

15.00

Eisden ‘84 – ET

0 – 5

FF.

16.12.2017

15.00

Drossaerd – ET

8 – 2

È

23.12.2017

 

Kerstmis

   

30.12.2017

 

Nieuwjaar

   

06.01.2018

15.00

KBC – ET

2 – 4

Ç

13.01.2018

15.00

Megawatt FC – ET

5 – 2

È

20.01.2018

15.00

Tuinwijk Zonhoven – ET

AFG.

 

27.01.2018

15.00

ET – LSK Lanaken

7 – 2

Ç

03.02.2018

15.00

Welborg – ET

2 – 3

Ç

10.02.2018

 

Carnaval

   

17.02.2018

15.00

Dennengaerde – ET

1 – 6

Ç

24.02.2018

15.00

ET – Zutendaal VV

2 – 2

Æ

03.03.2018

       

10.03.2018

15.00

Blijf Jong Maasmechelen – ET

0 – 5

Ç

17.03.2018

15.00

ET – Café Boxberg

AFG.

 

24.03.2018

15.00

ET – Drossaerd

1 – 2

È

31.03.2018

15.00

ET – SHV’75

2 – 4

È

07.04.2018

15.00

Lindelhoeven – ET

4 – 2

È

14.04.2018

15.00

ET – Eisden ‘84

8 – 7

Ç

21.04.2018

15.00

ET – Dennengaerde

3 – 2

Ç

28.04.2018

15.00

ET – Tuinwijk Zonhoven

7 – 1

Ç

05.05.2018

15.00

ET – FC De Klok

3 – 0

Ç

12.05.2018

 

Uitstap

   

26.05.2018

 

Barbecue

   

 

Ploegen die interesse hebben om tegen ons te spelen kunnen altijd contact opnemen via email: geertvanholst@hotmail.com